Členové Českého kuličkového svazu

Struktura: Pracovní > Statistiky > Členové ČKS

Členové (2019) v rámci kuličkových klubů:

SK ZASTÁVECKÁ KOULE (16)
Lubomír Čech
Karel Kočí
Robert Kříž
Adéla Křížová (J)
Agáta Křížová (J)
Marie Křížová
Kateřina Koblížková
Lenka Veliková
Libor Nehyba
Michaela Nehyba Vlčková
Miroslav Živný
Vendula Ovesná
Zdeněk Ovesný
Petr Pečenka
Jiří Tvrdoň
Martin Tvrdoň (J)

Club Rodamiento (16)
Daniel Beseda
Lucie Besedová
Hana Brablecová
Ondřej Dobisík
Petr Fuksa
Martin Hakala (J)
Tomáš Hakala (J)
Vladimír Hobža
Hana Kosová
Václav Michálek
Jaroslava Pitařová
Dana Procházková
Antonín Rychter
Robert Zajíček (J)
Jana Zajíčková
Karla Zajíčková (J)

Chrobáci Brno (12)
Marek Bartošek (J)
Tereza Bartošková
Dan Čermák (J)
Igor Čermák
Jitka Čermáková
Lucie Čermáková (J)
Tobiáš Kubíček (J)
Petr Mareš
Robert Mikluš
Anežka Pohořelická (J)
Jan Pohořelický
Pavla Zezulová

Bez klubové příslušnosti (12)
Nikola Ďuricová
Anna Ehlenová
Eva Ehlenová
Ladislav Just ml.
Hana Košťálová
Helena Kudrnáčová
Jan Loriš
Břetislav Lukáš
Daniel Náhlý
Tomáš Náhlý
Rostislav Schiller
Zbyněk Schneider

GLÁSFÉR TÝM (9)
Jiří Bernat
Petr Honců
Benedikt Mišovič
Anna Kokošková
Jindřich Novák
Eva Řídká st.
Tereza Řídká
Marta Völfelová
Pavel Zoufalý

M-Dream Team (9)
Martin Dostál
Martin Fazekaš
Veronika Fazekaš
Hana Fišerová
Leoš Kofroň
Lukáš Kofroň
Kateřina Mišovičová
Lucie Pisárová
Oldřich Vrátník

Hanácká Trefa (8)
Radek Julinek st.
Lenka Kosková
Petra Košková
Ivo Losík
Marie Losíková
Eva Růžičková
Lukáš Vlček
Drahoslav Zavadil

SKK Rohožky (8)
Zdeňka Formánková
Michael Lehocký
Stanislav Nedvěd
Lenka Nedvědová
Marta Nedvědová
Michal Petr
Milan Petras
Vladimír Schnábl

WOLF CVRNK TEAM (5)
Ladislav Brunclík
Jaroslav Jarušek
František Petráň (J)
Jiří Petráň
Martin Šilhan

Bohemia & Moravia Club (4)
Filip Kokeš
Martin Mišovič
Marek Růžička
Jan Zavadil

HVS GINZEL Rakovník (2)
Roman Kokeš
Miroslav Tlustý

Strangalia Team (2)
Martin Adamec
Petr Hájek

Karlovarští kuličkáři (2)
Jan Štika
Dagmar Zinková

Klub cvrnkačů kuliček Cheb (1)
Jiří Böhm

RTW Kulik team (1)
Milan Fořtík

Kralupský kuličkový klub (1)
Petr Šejba (ČČ)

Kuličkový Klub Baráčníci (1)
Anna Svrčinová

Kuličkový klub CB Neratovice (1)
Olin Kadlec

SKK Elim Vsetín (1)
Karel Fáber

Spanker (0)
S.O.Pišišvorové (0)


Členové ČKS 2019 (stav k 20.05.2019 / 11:00):

    1. Martin Adamec
    2. Marek Bartošek
    3. Tereza Bartošková
    4. Jiří Bernat
    5. Daniel Beseda
    6. Lucie Besedová
    7. Jiří Böhm
    8. Hana Brablecová
    9. Ladislav Brunclík
    10. Lubomír Čech
    11. Dan Čermák
    12. Igor Čermák
    13. Jitka Čermáková
    14. Lucie Čermáková
    15. Ondřej Dobisík
    16. Martin Dostál
    17. Nikola Ďuricová
    18. Anna Ehlenová
    19. Eva Ehlenová
    20. Karel Fáber
    21. Martin Fazekaš
    22. Veronika Fazekaš
    23. Hana Fišerová
    24. Zdeňka Formánková
    25. Milan Fořtík
    26. Petr Fuksa
    27. Petr Hájek
    28. Martin Hakala
    29. Tomáš Hakala
    30. Vladimír Hobža
    31. Petr Honců
    32. Jaroslav Jarušek
    33. Radek Julinek st.
    34. Ladislav Just ml.
    35. Olin Kadlec
    36. Kateřina Koblížková
    37. Karel Kočí
    38. Leoš Kofroň
    39. Lukáš Kofroň
    40. Filip Kokeš
    41. Roman Kokeš
    42. Anna Kokošková
    43. Lenka Kosková
    44. Hana Kosová
    45. Petra Košková
    46. Hana Košťálová
    47. Robert Kříž
    48. Adéla Křížová (J)
    49. Agáta Křížová (J)
    50. Marie Křížová
    51. Tobiáš Kubíček
    52. Helena Kudrnáčová
    53. Michael Lehocký
    54. Jan Loriš
    55. Ivo Losík
    56. Marie Losíková
    57. Břetislav Lukáš
    58. Petr Mareš
    59. Václav Michálek
    60. Robert Mikluš
    61. Benedikt Mišovič
    62. Martin Mišovič
    63. Kateřina Mišovičová
    64. Daniel Náhlý
    65. Tomáš Náhlý
    66. Stanislav Nedvěd
    67. Lenka Nedvědová
    68. Marta Nedvědová
    69. Libor Nehyba
    70. Michaela Nehyba Vlčková
    71. Jindřich Novák
    72. Vendula Ovesná
    73. Zdeněk Ovesný
    74. Petr Pečenka
    75. Michal Petr
    76. František Petráň (J)
    77. Jiří Petráň
    78. Milan Petras
    79. Lucie Pisárová
    80. Jaroslava Pitařová
    81. Anežka Pohořelická
    82. Jan Pohořelický
    83. Dana Procházková
    84. Marek Růžička
    85. Eva Růžičková
    86. Antonín Rychter
    87. Eva Řídká st.
    88. Tereza Řídká
    89. Rostislav Schiller
    90. Vladimír Schnábl
    91. Zbyněk Schneider
    92. Anna Svrčinová
    93. Petr Šejba (ČČ)
    94. Martin Šilhan
    95. Marek Šiňanský
    96. Jan Štika
    97. Miroslav Tlustý
    98. Jiří Tvrdoň
    99. Martin Tvrdoň (J)
    100. Lenka Veliková
    101. Lukáš Vlček
    102. Marta Völfelová
    103. Oldřich Vrátník
    104. Robert Zajíček
    105. Jana Zajíčková
    106. Karla Zajíčková
    107. Drahoslav Zavadil
    108. Jan Zavadil
    109. Pavla Zezulová
    110. Dagmar Zinková
    111. Pavel Zoufalý
    112. Miroslav Živný

ARCHIV

2018

Členové v rámci kuličkových klubů:

Hanácká Trefa (19)
Viktor Harásek
Radek Julinek st.
Antonín Karásek
František Karásek
Luboš Karásek
Dagmar Karásková
Lenka Kosková
Petra Košková
Pavel Kotyza
Ivo Losík
Marie Losíková
Milan Milenky
Robert Milenky
Karel Ondrůj
Bohumila Ondrůjová
Bohumila Ondrůjová ml.
Eva Růžičková
Lukáš Vlček
Drahoslav Zavadil

Chrobáci Brno (12)
Marek Bartošek
Tereza Bartošková
Dan Čermák
Igor Čermák
Jitka Čermáková
Lucie Čermáková
Tobiáš Kubíček
Petr Mareš
Robert Mikluš
Anežka Pohořelická
Jan Pohořelický
Pavla Zezulová

GLÁSFÉR TÝM (10)
Jiří Bernat
Petr Honců
Anna Kokošková
Benedikt Mišovič
Milan Mostýn
Jindřich Novák
Tereza Řídká
Eva Řídká st.
Marta Völfelová
Veronika Völfelová (2 Openy)

SK ZASTÁVECKÁ KOULE (10)
Lubomír Čech
Kateřina Koblížková
Karel Kočí
Robert Kříž
Marie Křížová
Adéla Křížová
Agáta Křížová
Jiří Tvrdoň
Martin Tvrdoň
Lenka Veliková

M-Dream Team (7)
Martin Dostál
Martin Fazekaš
Hana Fišerová
Leoš Kofroň
Lukáš Kofroň
Veronika Fazekaš
Oldrich Vratnik

SKK Rohožky (7)
Zdeňka Formánková
Michael Lehocký
Stanislav Nedvěd
Lenka Nedvědová
Marta Nedvědová
Michal Petr
Vladimír Schnábl

Bohemia & Moravia Club (5)
Filip Kokeš
Martin Mišovič
Kateřina Mišovičová
Marek Růžička
Jan Zavadil

HVS GINZEL Rakovník (5)
Roman Kokeš
Pavel Kučaba
Jan Loriš
Lucie Pisárová
Miroslav Tlustý

Zoufalej tým (5)
Ondřej Dobisík
Ladislav Just ml.
Hana Košťálová
Jaroslava Pitařová
Pavel Zoufalý

Club Rodamiento (5)
Daniel Beseda
Lucie Besedová
Hana Brablecová
Dana Procházková
Josef Šnejdr

Strangalia Team (1)
Martin Adamec

Klub cvrnkačů kuliček Cheb (1)
Jiří Böhm

Kralupský kuličkový klub (1)
Petr Šejba

Spanker (1)
Zbyněk Fojtík

Kuličkový klub CB Neratovice (1)
Oldřich Kadlec

Kuličkový Klub Baráčníci (1)
Anna Svrčinová

SKK Elim Vsetín (0)

S.O.Pišišvorové (0)

Karlovarští kuličkáři (0)

RTW Kulik team (0)

Bez klubové příslušnosti (22)
Erik Dančák
Nikola Ďuricová
Anna Ehlenová
Eva Ehlenová
Jaroslav Jarušek (6 Openů)
Tomáš Kapounek
Lucie Krajčirovičová
Břetislav Lukáš (0 turnajů)
Jaroslava Mišovičová
Petr Mlčoch (1 Open)
Nela Mostýn
Daniel Náhlý
Tomáš Náhlý
František Petráň (3 Openy)
Jiří Petráň (3 Openy)
Marie Pospíšilová
Rostislav Schiller
Zbyněk Schneider (3 Openy)
Oleg Schoch
Josef Šaroch (2 Openy)
Helena Šarochová (2 Openy)
Marek Šiňanský

Právo účasti na VH 2019:

(klub / min. 3 turnaje / min. 1 řádný člen)

1. M-Dream Team / ANO / ANO
2. Bohemia & Moravia Club / ANO / ANO
3. GLÁSFÉR TÝM  / ANO / ANO
4. Hanácká Trefa  / ANO / ANO
5. SKK Rohožky  / ANO / ANO
6. HVS GINZEL Rakovník  / ANO / ANO
7. Chrobáci Brno  / ANO / ANO
8. SK ZASTÁVECKÁ KOULE  / ANO / ANO
9. Zoufalej tým  / ANO / ANO
10. Strangalia Team / ANO / ANO
11. Klub cvrnkačů kuliček Cheb / ANO / ANO
–  S.O.Pišišvorové / ANO / NE
– Kralupský kuličkový klub / NE / ANO
– SKK Elim Vsetín / ANO / NE
12. Spanker / ANO / ANO
– Karlovarští kuličkáři / NE / NE
13. Club Rodamiento / ANO / ANO
14. Kuličkový klub CB Neratovice / ANO / ANO
– RTW Kulik team / ANO / NE


Členové ČKS (stav ke 24.10.2018):

    1. Martin Adamec
    2. Marek Bartošek
    3. Tereza Bartošková
    4. Jiří Bernat
    5. Daniel Beseda
    6. Lucie Besedová
    7. Jiří Böhm
    8. Hana Brablecová
    9. Lubomír Čech
    10. Dan Čermák
    11. Igor Čermák
    12. Jitka Čermáková
    13. Lucie Čermáková
    14. Erik Dančák
    15. Ondřej Dobisík
    16. Martin Dostál
    17. Nikola Ďuricová
    18. Anna Ehlenová
    19. Eva Ehlenová
    20. Martin Fazekaš
    21. Hana Fišerová
    22. Zbyněk Fojtík
    23. Zdeňka Formánková
    24. Viktor Harásek
    25. Petr Honců
    26. Jaroslav Jarušek
    27. Radek Julinek st.
    28. Ladislav Just ml.
    29. Oldřich Kadlec
    30. Tomáš Kapounek
    31. Antonín Karásek
    32. František Karásek
    33. Luboš Karásek
    34. Dagmar Karásková
    35. Kateřina Koblížková
    36. Karel Kočí
    37. Leoš Kofroň
    38. Lukáš Kofroň
    39. Filip Kokeš
    40. Roman Kokeš
    41. Anna Kokošková
    42. Lenka Kosková
    43. Petra Košková
    44. Hana Košťálová
    45. Pavel Kotyza
    46. Lucie Krajčirovičová
    47. Robert Kříž
    48. Marie Křížová
    49. Adéla Křížová
    50. Agáta Křížová
    51. Tobiáš Kubíček
    52. Pavel Kučaba
    53. Michael Lehocký
    54. Jan Loriš
    55. Ivo Losík
    56. Marie Losíková
    57. Břetislav Lukáš
    58. Petr Mareš
    59. Robert Mikluš
    60. Milan Milenky
    61. Robert Milenky
    62. Benedikt Mišovič
    63. Martin Mišovič
    64. Kateřina Mišovičová
    65. Jaroslava Mišovičová
    66. Petr Mlčoch
    67. Milan Mostýn
    68. Nela Mostýn
    69. Daniel Náhlý
    70. Tomáš Náhlý
    71. Stanislav Nedvěd
    72. Lenka Nedvědová
    73. Marta Nedvědová
    74. Jindřich Novák
    75. Karel Ondrůj
    76. Bohumila Ondrůjová
    77. Bohumila Ondrůjová ml.
    78. Michal Petr
    79. František Petráň
    80. Jiří Petráň
    81. Lucie Pisárová
    82. Jaroslava Pitařová
    83. Anežka Pohořelická
    84. Jan Pohořelický
    85. Marie Pospíšilová
    86. Dana Procházková
    87. Marek Růžička
    88. Eva Růžičková
    89. Tereza Řídká
    90. Eva Řídká st.
    91. Rostislav Schiller
    92. Vladimír Schnábl
    93. Zbyněk Schneider
    94. Oleg Schoch
    95. Anna Svrčinová
    96. Josef Šaroch
    97. Helena Šarochová
    98. Petr Šejba
    99. Marek Šiňanský
    100. Josef Šnejdr
    101. Veronika Šťastná
    102. Miroslav Tlustý
    103. Jiří Tvrdoň
    104. Martin Tvrdoň
    105. Lenka Veliková
    106. Lukáš Vlček
    107. Marta Völfelová
    108. Veronika Völfelová
    109. Oldrich Vratnik
    110. Drahoslav Zavadil
    111. Jan Zavadil
    112. Pavla Zezulová
    113. Pavel Zoufalý

    Návrh na ukončení členství (neuhrazení členského příspěvku za rok 2018):

    1. Věra Bartalosová
    2. Čestmír Bruštík
    3. Lukáš Červený
    4. Ivana Dlouhá
    5. Renata Dohnalová
    6. Karel Fáber
    7. Veronika Ficková
    8. Milan Fořtík
    9. Květa Fořtíková
    10. František Gregor
    11. Pavel Hacura
    12. Vladimír Hobža
    13. Bára Hobžová
    14. Kryštof Jandečka
    15. Věra Jandečková
    16. Alžběta Jandečková
    17. Josef Kamaryt
    18. Gabriela Kaucká
    19. Natálie Kaucká
    20. Magdaléna Klímová
    21. Hana Kosová
    22. Jiří Macek
    23. Petr Mlčoch – OK (uhrazeno)
    24. Marie Náměstková
    25. Marie Neužilová
    26. Jakub Ondrůj
    27. Jana Papežová
    28. František Petráň – OK (uhrazeno)
    29. Jiří Petráň – OK (uhrazeno)
    30. Lenka Pichová
    31. Jan Pisár
    32. Kateřina Pisárová
    33. Martin Pitař
    34. Michal Pitař
    35. Bohuslav Přibyl
    36. Michal Riško
    37. Oldřich Ritter
    38. Antonín Rychter
    39. Anna Rychterová
    40. Zbyněk Schneider – OK (uhrazeno)
    41. Miroslav Sitař
    42. Pavel Striegl
    43. Anna Svrčinová – OK (uhrazeno)
    44. Jakub Šlamiar
    45. Milena Šlechtová
    46. Jan Štika
    47. Veronika Völfelová – OK (uhrazeno)
    48. Leonard Votápek
    49. Gabriela Votápková
    50. Jaroslav Zach
    51. Zdenka Zachová
    52. Pavel Zeman
    53. Dagmar Zinková
    54. Vanesa Žáková
    55. Věra Žemličková

    Informace jak uhradit členský příspěvek naleznete na stránce „Členské příspěvky 2018„. Konečný termín pro úhradu je stanoven na 15.11.2018. Poté bude členství v ČKS ukončeno (viz Občanský zákoník, Stanovy, Registrační řád ČKS ad.)